فرمانده انتظامی دماوند متذکر شد
ایام نوروز از اتباع بیگانه برای نگهبانی استفاده نشود

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: مسئولان ادارات مختلف شهرستان دماوند از اتباع بیگانه برای نگهبانی ادارات در ایام تعطیل نوروز استفاده نکنند.

خبرگزاری فارس: ایام نوروز از اتباع بیگانه برای نگهبانی استفاده نشود

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، فرهاد قدسی ظهر امروز در نشست مدیران شهرستان دماوند اظهار کرد: چند روز پیش از این، دستورالعمل‏های لازم در نشستی که با حضور فرماندهان انتظامی نواحی مختلف شرق استان تهران برگزار شد، به همه واحدها برای اجرا ابلاغ شد.

قدسی اضافه کرد: رئیسان ادارات سطح شهرستان دماوند برابر با مقررات باید در خصوص حضور مداوم عوامل حراست سازمان متبوع خود در ایام تعطیل نوروز اهمیت لازم را قائل شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: علاوه بر این، مدیران ادارات باید در دیگر مسائل ایمنی دستگاه تحت مدیریت خود نظیر رفع مشکلات حفاظت فیزیکی و حضور مداوم نگهبان اقدامات لازم را اجرایی سازند.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از افراد دارای صلاحیت تایید شده انتظامی برای امور نگهبانی خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت در زمینه نیروهای گماشته شده برای امر نگهبانی و حفاظت از ادارات، استفاده از افراد مورد تایید نیروی انتظامی است.

قدسی ادامه داد: از این رو، در این خصوص به هیچ عنوان استفاده از اتباع بیگانه برای حفاظت و نگهبانی از سوی مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند توصیه نمی‏شود.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند خواستار افزایش سطح همکاری بانک‏های عامل شهرستان با کلانتری‏های تابعه مناطق مختلف شد.

وی افزود: در ایام نوروز معمولا حجم قابل توجهی از نقدینگی در بانک‏های سراسر کشور از جمله دماوند در حال جابه‏جایی است.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند ادامه داد: بنابراین درخواست فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند از رئیسان بانک‏های عامل، همکاری و تعامل بیش از پیش آنها با رئیسان کلانتری‏های تابعه آن مناطق برای حفاظت از این حجم نقدینگی در حین جابه‏جایی است.

انتهای پیام/ح20