مدیر آموزش و پرورش بهبهان خبر داد
اختصاص 30 واحد آموزشی برای اسکان مسافران نوروزی در بهبهان

خبرگزاری فارس: مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: 30 مدرسه بهبهان برای اسکان مسافران نوروزی این شهرستان تجهیز و آماده شده‌اند.

خبرگزاری فارس: اختصاص 30 واحد آموزشی برای اسکان مسافران نوروزی در بهبهان

علی فاکر امروز در گفت‌وگو فارس در بهبهان در خصوص تجهیزات اندیشیده‌شده برای نوروز 91 در این شهرستان اظهار کرد: برای اسکان مسافران نوروزی که به در طول مسیر خود به بهبهان می‌رسند، 30 مدرسه را در سطح شهر آماده کرده‌ایم.

وی افزود: حدود نیمی از این مدارس به کلیه وسایل و امکانات رفاهی از قبیل حمام، یخچال و تلویزیون تجهیز بوده و مشکلی در این موارد نداریم.

فاکر با بیان اینکه مدارس دیگر نیز تا پایان سال تجهیز می‌شوند، تصریح کرد: اداره کل آموزش و پرورش مبلغ 11 میلیون تومان را برای خرید یخچال و تلویزیون در اختیار ما گذاشته و تلاش خواهیم کرد تا پیش از آغاز سال جدید کلیه مدارس مورد نظر از این امکانات تجهیز شوند.

وی خاطرنشان کرد: هم‌چنین در میان مسافران اسکان داده شده نیز بسته‌های فرهنگی و پذیرایی نیز توزیع شده و در محل اسکان نیز سفره هفت‌سین چیده شده و سماورهای چایی و شیرینی محلی قرار داده می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان هزینه‌های صرف شده در طرح نوروزی را بالغ بر 20 میلیون تومان اعلام کرد وبیان کرد: از سوپرمارکت‌های اطراف ستاد اسکان و محل‌های اسکان مسافران نیز خواسته‌ایم تا پاسی از شب در مغازه‌های خود بوده تا در صورت لزوم مسافران بتوانند از خدمات وکالاهای آنها استفاده کنند.

وی در خصوص راهنمایی مسافران به مدارس محل اسکان نیز گفت: یکی از معضلات همیشگی ما پیدا کردن محل اسکان به دست مسافران بود که از سال گذشته طرحی را اجرا کرده که در آن طرح با توجه به رضایت بسیار بالای مسافران، امسال نیز اجرا می‌شود.

فاکر ادامه داد: دراین طرح چند تن از همکاران ما در پست‌های راهنمایی مستقر شده و مسافران را به وسیله موتورسیکلت‌های خود به محل اسکان موردنظر راهنمایی کرده و از سردرگمی و خستگی آنان جلوگیری می‌کنند.

انتهای پیام/خ۲۰