امام جمعه زاهدان:
دولت و ملت ایران در کنار یکدیگر پاسخ تحریم‌های دشمنان را دادند

خبرگزاری فارس: امام جمعه زاهدان گفت: دولت و ملت مسلمان ایران علی‌رغم تحریم‌ها و تهدیدات دشمنان با حضور خود در عرصه‌های مختلف پاسخ آنها را دادند.

خبرگزاری فارس: دولت و ملت ایران در کنار یکدیگر پاسخ تحریم‌های دشمنان را دادند

 به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در خطبه‌های امروز نماز جمعه زاهدان در مصلای قدس اظهار داشت: خوشبختانه در سال 90 در عرصه‌های مختلف علمی و اقتصادی و هوا و فضا، گام‌های بسیار خوب و بلندی برداشته شد و در سال جهاد اقتصادی تلاش‌های دولتمردان بسیار بود.

وی افزود: اگر چه اقدامات زیادی در این سال از نظر جهاد اقتصادی انجام شد اما نباید تنها در این سال به این فرموده رهبر اکتفا کنیم بلکه در سال‌های آینده نیز به تلاش مضاعف خودمان در عرصه جهاد اقتصادی ادامه دهیم.

خطیب جمعه زاهدان ادامه داد: به دستاوردها و پیشرفت‌های خوبی در سال‌جاری رسیدیم و موفقیت‌های زیادی در این زمینه به دست آوردیم ولی اینها کافی نیست و این تلاش و کوشش باید همچنان استمرار یابد.

سلیمانی به تهدیدات و تحریم‌های اقتصادی از سوی دشمنان علیه ایران اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با همت مسئولان و همکاری خوب ملت ایران در مقابل تحریم و تهدید دشمن تسلیم نشدیم و با حضورمان در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی جواب آنها را دادیم.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در سه قلمرو ملی، منطقه‌ای و جهانی به خوبی نمایان شد و به الگویی برای سایر کشورهای منطقه تبدیل شد و حرکت‌‌ها و خیزش‌های اسلامی در خاورمیانه موج گرفت.

امام جمعه زاهدان بیان داشت: دشمن به این باور رسیده که ایران در عرصه‌های مختلف علمی به خودکفایی رسیده است بنابراین سعی دارد با توطئه‌ها و دسیسه‌هایش در بخش‌های سیاسی و اقتصادی وارد شود و از این طریق به ما ضربه بزند.

سلیمانی یادآور شد: دشمنان هر چه سعی کنند باز هم ناکام خواهند ماند زیرا این ملت مسلمان ایران است که در عرصه‌های مختلف حضور می‌یابند و نقشه‌های آنان را خنثی می‌کنند.

وی افزود: فرا رسیدن سال نو را به همه ملت ایران و به ویژه مردم استان تبریک گفته و امیدواریم سال خوب و خوشی را آغاز کنند.

انتهای پیام/ی20