امام جمعه بجنورد:
آمریکا با خفت افغانستان را ترک خواهد کرد

خبرگزاری فارس: امام جمعه بجنورد با محکوم کردن جنایات آمریکا در افغانستان و راهپیمایی‌های مردم علیه استکبار گفت: قطعاً در آینده آمریکا با خفت افغانستان را ترک خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: آمریکا با خفت افغانستان را ترک خواهد کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد آیت الله حبیب‌الله مهمان‌نواز در آیین نماز جمعه این هفته مرکز خراسان شمالی اظهار داشت: هم اکنون افغانستان به‌عنوان باتلاقی برای آمریکا و هم پیمانانش بدل شده است.

وی با اشاره به بیداری مردم این کشور علیه ظلم و ستم‌های آمریکا اظهار امیدواری کرد تا با خواست و هوشیاری مردم نظامیان بیگانه از این کشور اخراج شدند.

امام جمعه بجنورد گفت: آمریکا و ناتو جنایات زیادی را علیه مردم این کشور روا داشته که هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی در بخش دیگری با اشاره به در پیش بودن سال جدید و بهار طبیعت بر توجه مردم به معاد تاکید کرد.

وی گفت: تمام این تغییر و تحولات مربوط به اراده خداوند که صاحب اصلی جهان هستی بوده داشته و باید از این دگرگونی‌ها درس خداشناسی فرا گرفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ضرورت دستگیری در این ایام از نیازمندان تصریح کرد: بر اساس آموزه‌های دینی اسلام همواره مسلمانان را به دستگیری از یکدیگر به ویژه نیازمندان توصیه کرده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی اظهار داشت: بر اساس آیات و روایات اسلامی و سنت نبوی، کمک به دیگران و رفع حوایج نیازمندان از بالاترین و ماندگارترین عبادت‌ها و باعث خشنودی خداوند متعال می‌شود.

وی یِادآور شد: در آستانه سال جدید و بهار طبیعت، همه مردم باید به یاری محرومان و نیازمندان جامعه بشتابند.

انتهای پیام/ح20