سرمربی فولاد خوزستان نوید داد
درخشش ستارگان خوزستانی در آسمان فوتبال ایران

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با وجود بازیکنان جوان خوزستانی با استعداد، سال‌های آینده ستاره‌های درخشانی در آسمان فوتبال کشور ظهور خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: درخشش ستارگان خوزستانی در آسمان فوتبال ایران

مجید جلالی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و آرزوی سلامتی و بهروزی برای هواداران تیم فولاد اظهار داشت: بازیکنان بومی خوزستان بسیار بااستعداد و با انگیزه هستند. با اینکه خیلی از آن‌ها، برای نخستین بار است در لیگ بر‌تر بازی می‌کنند، اما پیشرفت خیلی خوبی داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در باشگاه فولاد استراتژی بلند مدتی را دنبال می‌کنیم و در چارچوب آن امسال مجموعه‌ای از بازیکنان بسیار جوان را به بدنه اصلی تیم فولاد تزریق کردیم.

سرمربی فولاد خوزستان ادامه داد: تجربه نشان داده وقتی باشگاهی می‌خواهد در تیم خود از بازیکنان جوان استفاده کند باید غرامت‌های مختلفی بپردازد و باشگاه فولاد هم این غرامت‌ها را پرداخت. اما مطمئنا در آینده این جوان‌ها تبدیل به بازیکنانی می‌شوند که نه تنها باشگاه فولاد بلکه فوتبال ملی کشور هم از وجود آن‌ها سود خواهد برد.

جلالی افزود: جوانانی مانند خیرالله ویسی، امید خالدی، عرفان کریمی، حکیم نصاری، مهدی مومنی، سروش رفیعی، ساسان انصاری، کاوه رضایی، طالب ریکانی، امیر شرفی، که در تیم بزرگسالان فولاد بازی می‌کنند و در تیم‌های پایه فولاد پرورش یافته‌اند، سال‌های آینده ستاره‌های درخشانی در آسمان فوتبال کشور خواهند شد.

وی از همه هواداران فولاد تشکر و اظهار امیدواری کرد: سال آینده سالی به مراتب بهتر و خوشحال کننده‌تر داشته باشیم و تیم فولاد جایگاهی کسب کند که آن‌ها را بیش از پیش شاد کند.

جلالی در مورد نتایج رقابت لیگ بر‌تر تا پایان فصل گفت: ما می‌توانیم در پایان فصل در جایگاه چهارم یا پنجم قرار بگیریم.

وی همچنین از رفتار خوب هواداران و بازیکنان فولاد در بازی با داماش گیلان در هنگام عوض شدن تصمیم داور در لحظات آخر بازی تشکر کرد و افزود: بار‌ها فیلم بازی را تماشا کردم و آن موقعیت به هیچ وجه آفساید نبود و پنالتی کاملا درست بود. کمیته انضباطی که همیشه در فکر تنبیه افراد متخلف است باید به خاطر این برخورد خوب تماشاچیان و بازیکنان ما را تشویق کند.

انتهای پیام/خ۲۰