فرماندار کنگان خبر داد
دائمی شدن دبیرخانه جشنواره بین‌المللی شعر تقریب در کنگان

خبرگزاری فارس: فرماندار کنگان از دائمی شدن دبیرخانه جشنواره بین‌المللی شعر تقریب در کنگان خبر داد.

خبرگزاری فارس: دائمی شدن دبیرخانه جشنواره بین‌المللی شعر تقریب در کنگان

به گزارش خبرگزاری فارس از کنگان تیمور یزدان‌شناس در نشست مسئولان فرهنگی کنگان اظهار داشت: گسترش فرهنگ اصیل اسلامی و قرآنی باید در دستور کار ادارات و نهادهای فرهنگی قرار گیرد و نباید در این راستا کوتاهی کرد.

وی افزود: در سال 90 در کنگان برنامه‌های متنوع و ارزشمند فرهنگی و دینی برپا شد که جشنواره بین‌المللی شعر تقریب از تاثیرگذارترین این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

فرماندار کنگان از دائمی شدن دبیرخانه جشنواره بین‌المللی شعر تقریب در کنگان خبر داد و خاطر نشان کرد: این جشنواره اهمیت زیادی دارد و دائمی شدن دبیرخانه این جشنواره باید در دستور کار قرار گیرد.

یزدان‌شناس با تقدیر از تلاش‌های اداره تبلیغات اسلامی در برگزاری جشنواره شعر تقریب تصریح کرد: با توجه به اهمیت شهرستان کنگان در مسائل منطقه‌ای و تاثیرگذاری جشنواره شعر تقریب در این منطقه، دبیرخانه این جشنواره به صورت دائمی در شهرستان کنگان درمی‌آید.

وی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های فرهنگی در دولت نهم و دهم با شتاب و کیفیت مطلوبی انجام شد و روزبه‌روز شاهد رشد اماکن فرهنگی بوده‌ایم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگان نیز اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در سال جاری بسیار عملکرد خوبی داشت و بیش از 1500 برنامه و مراسم مذهبی در سطح شهرستان اجرایی شد.

حجت‌الاسلام رحیم اهرمی افزود: کیفیت برنامه‌ها بهتر شده و استقبال جوانان نیز بهتر شده که انتظار داریم با افزایش اعتبارات شاهد رشد کمی و کیفی برنامه‌ها باشیم.

انتهای پیام/خ20/د1000