فرمانده انتظامی زنجان خبر داد
کشف 163 میلیارد ریال کالای قاچاق در زنجان

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 163 میلیارد ریال کالای قاچاق در زنجان در سال گذشته خبر داد.

خبرگزاری فارس: کشف 163 میلیارد ریال کالای قاچاق در زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، یحیی شرفی در بازدید معاون اجتماعی ناجا از قرارگاه نوروزی استان زنجان اظهار داشت: در راستای کشف کالای قاچاق تلاش‌های خوبی در استان زنجان صورت گرفته است.

وی با اشاره به کشف 163 میلیارد ریال کالای قاچاق در زنجان در سال گذشته تصریح کرد: این میزان کالای قاچاق در مقایسه با سال قبل از آن 21 درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در راستای برگزاری سالم انتخابات تصریح کرد: در راستای برگزاری انتخابات اقدامات خوبی در استان صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه حتی یک مورد امنیتی نیز در راستای برگزاری انتخابات در استان صورت نگرفت، ادامه داد: مواردی بود که با تلاش نیروی انتظامی مدیرت شد.

شرفی با بیان اینکه یک هزار و 200 نفر از پرسنل نیروی انتظامی در راستای برگزاری انتخابات مشارکت داشتند، تصریح کرد: در این زمینه جلسات متعددی با مسئولان برگزار شد که به خواست خداوند انتخابات خوب و با نظمی برگزار شد.

وی با اشاره به بحران چند روز پیش و بارش برف و کولاک شدید در استان گفت: در حین کولاک بیش از 10 هزار نفر در راه مانده در مساجد، امامزاده‌ها و دیگر اماکن استان پذیرایی و ساماندهی شدند.

فرمانده انتظامی استان زنجان از وقوع تصادف زنجیره‌ای در زنجان به دلیل کولاک خبر داد و گفت: همچنین چهار نفر نیز در جریان این بحران به دلیل تصادف جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام/غ20