معاون فرهنگی شهردار بجنورد:
25هزار اقلام نوروزی در بجنورد توزیع شد

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی و اجتمایی شهردار بجنورد گفت:25 هزارلوح فشرده، کتابچه راهنمایی گردشگری و نقشه راهنمای شهری در مرکز خراسان شمالی بین میهمانان نوروزی توزیع شده است.

خبرگزاری فارس: 25هزار اقلام نوروزی در بجنورد توزیع شد

محمد رضا موفق امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: همچنین این شهرداری در بخشی از انتشار و توزیع اقلام نوروزی مربوط به میراث فرهنگی و گردشگری استان مشارکت داشته است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار بجنورد تصریح کرد: بجنورد هرساله میزبان تعداد زیادی مسافر و میهمان نوروزی از اقصی نقاط کشور بوده از این رو برنامه‌های ویژه‌ای برای خدمات رسانی به آنان در منطقه تدارک یافته است.

وی افزود: مسافران و میهمان نوروزی در کمپ‌های اقامتی ایجاد شده توسط این شهرداری مثل بوستان آفرینش، دانشجو،آزادگان،بابا امان وبش قارداش در منطقه استقرار یافته‌اند.

موفق خط‌کشی معابر این شهر به مناسبت سال جدید را از اقدامات شهرداری برشمرد و اظهار داشت:بر همین اساس معابر اصلی بجنورد در آستانه سال جدید خط‌کشی شده و آماده پذیرایی از زائران و مسافران شد.

وی نصب المان‌های مختلف در میادین شهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: این اقدام برای زیباسازی بجنورد به منظور پذیرایی از مسافران نوروزی صورت گرفت.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار بجنورد کاشت گل‌های مختلف در آستانه فصل بهار در بلوارها و میادین شهرهای این استان را برشمرد و اظهار داشت: البته کاشت این گل‌ها در سال آینده نیز از سوی شهرداری‌ها ادامه خواهد داشت.

وی گفت: همچنین به مناسبت سال جدید هفت‌سین و المان‌های مرتبط با نوروز در میادین این شهر توسط شهرداری نصب شد.

شهر بجنورد مرکز خراسان شمالی با دو منطقه شهرداری و همچنین شهرداری مهر 200هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/خ۲۰