استاندار فارس:
ایام نوروز 11 میلیون نفر مهمان استان فارس هستند

خبرگزاری فارس: استاندار فارس گفت: با توجه به سیر صعودی تعداد مسافر ان نوروزی استان فارس طی سال‌های گذشته، پیش‌بینی می‌کنیم امسال در ایام نوروز 11 میلیون مسافر، مهمان استان فارس باشند.

خبرگزاری فارس: ایام نوروز 11 میلیون نفر مهمان استان فارس هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، حسین صادق عابدین در بازدید از آرامگاه سعدی اظهار کرد: مطابق برنامه‌های صورت گرفته پیش‌بینی می‌شود نوروز امسال تعداد مسافرانی که وارد استان فارس می‌شوند 40 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر فضایی فراهم شده است که در صورت بارش باران نیز شرایط مناسبی برای اسکان مسافران وجود داشته باشد.

صادق عابدین بیان کرد: سال گذشته تعداد مسافران نوروزی حدود 8 میلیون نفر بود که امسال با هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات جذب بیشتر گردشگران در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

استاندار فارس افزود: به طور کلی شرایط مناسبی برای پذیرایی از مسافران نوروزی در استان فارس وجود دارد که مدیون تلاش و آمادگی تمام دستگاه‌های مرتبط است.

به گزارش فارس، مجموعه سعدیه که از 12 اسفند ماه 90 به علت تعمیرات و اجرای طرح ساماندهی به طور موقت تعطیل شده بود با حضور استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی فارس بازگشایی شد که مورد بازدید علاقمندان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/خ۳۰