بازرس ویژه ستاد تسهیلات نوروزی کشور:
هماهنگی تسهیلات نوروزی استان زنجان مطلوب است

خبرگزاری فارس: بازرس ویژه ستاد تسهیلات نوروزی کشور گفت:هماهنگی تسهیلات نوروزی استان زنجان مطلوب است.

خبرگزاری فارس: هماهنگی تسهیلات نوروزی استان زنجان مطلوب است

منوچهر فیروزکوهی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به بازرسی‌های صورت گرفته از شهرهای مختلف کشور وضعیت بازرسی‌ها مطلوب است.

وی با بیان اینکه تا کنون از سه استان کشور بازدید کرده است، تصریح کرد: استان زنجان از نظر نظم و انظباط و حضور همه نیروها درقالب ستاد تسهیلات نوروزی قابل توجه است.

بازرس ویژه ستاد تسهیلات نوروزی کشور با اشاره به اینکه وضعیت استان زنجان از نظر توجه به ستاد تسهیلات نوروزی مطلوب است، تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام شده با توجه به حضور نیروهای مختلف دست‌اندرکار وضعیت مطلوبی در استان زنجان حاکم است.

وی هماهنگی بین نیروهای استان زنجان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نیروی انتظامی، جمعیت هلال احمر و دست‌اندرکاران استان حضور گسترده در برنامه‌های نوروزی دارند.

فیروزکوهی با بیان اینکه هدف ستاد تسهیلات نوروزی خدمات‌رسانی مطلوب به مردم است، یادآور شد: خدمت به مردم وظیفه همه مسئولان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های بازرسان ستاد تسهیلات نوروزی از 29 اسفند ماه سال جاری آغاز شده است، خاطرنشان کرد: این بازرسی‌ها تا پایان تعطیلات ادامه می‌یابد.

بازرس ویژه ستاد تسهیلات نوروزی کشور با بیان اینکه بازرسان ستاد تسهیلات نوروزی به صورت محسوس و غیر محسوس در استان‌ها حضور می‌یابند، خاطرنشان کرد: عملکرد استان‌ها با حضور بازرسان مورد توجه قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/غ20