مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان خبر داد
توزیع 300 هزار بروشور اطلاع‌رسانی برای مسافران نوروزی زنجان

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از توزیع 300 هزار بروشور و اقلام اطلاع‌رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.

خبرگزاری فارس: توزیع 300 هزار بروشور اطلاع‌رسانی برای مسافران نوروزی زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان،یحیی نقی‌زاده محجوب در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی استان زنجان، اظهار کرد: استان زنجان از چند ماه گذشته آمادگی‌های لازم را با برگزاری جلسات مختلف برای نوروز در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه در نخستین روز از نوروز سال جاری استان زنجان میزبان 170 نفر از مهمانان راهیان قدس بود، افزود: استقبال شایسته‌ای از این مهمانان به عمل آمد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به اینکه جمع‌بندی برنامه‌های ستاد تسهیلات نوروزی پس از پایان عید نوروز ارائه می‌شود، تصریح کرد: نقاط قوت و ضعف استان در این زمینه بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه 11 هزار نفر ظرفیت اسکان در استان زنجان وجود دارد، خاطرنشان کرد: 35 پایگاه انتظامی در استان در این زمینه فعال هستند.

نقی‌زاده از فعال بودن 10 پایگاه امدادی، شش پایگاه ثابت و شش پایگاه سیار انتظامی خبر داد و گفت: این پایگاه‌ها در راستای راهنمایی مسافران فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت 50 کیوسک ارائه اطلاعات و راهنمایی به مسافران تصریح کرد: از این تعداد 12 کیوسک متعلق به اداره کل میراث فرهنگی، 13 کیوسک هلال احمر و 10 کیوسک برای سایر ادارات است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از توزیع 300 هزار بروشور و اقلام اطلاع‌رسانی به مسافران نوروزی خبر داد و ادامه داد: این برورشورها در مبادی ورودی و خروجی شهر در بین مسافران توزیع می‌شود.

وی از انجام طرح پژوهشی و علمی با عنوان آسیب شناسی سفر و طرح علمی پیمایش بازار در استان زنجان خبر داد و گفت:این برنامه‌ها در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات موثر است.

انتهای پیام/خ۲۰