با نمایش خوب سپاهان برابر الاهلی رخ داد
امیدواری برای درخشش آسیایی نماینده اصفهان

خبرگزاری فارس: تیم سپاهان با وجودی که در دقایق اضافه از کسب یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه محروم شد، اما با نمایشی که بازیکنان این تیم ارائه کردند، نشان داد که با هدایت کرانچار در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

خبرگزاری فارس: امیدواری برای درخشش آسیایی نماینده اصفهان

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم فوتبال سپاهان که فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را با برد خانگی برابر تیم النصر امارات آغاز کرده بود، در دومین هفته از این مسابقات به مصاف تیم الاهلی عربستان رفت.

شاگردان زلاتکو کرانچار که با برد برابر راه‌آهن با صدرنشینی به کار خود در لیگ پایان دادند، با انگیزه برابر حریف عربستانی خود قرار گرفتند.

طلایی‌پوشان در طول 90 دقیقه بازی نمایش خوبی داشتند و با گل برونو سزار بازیکن برزیلی این تیم که عملکرد فوق العاده‌ای را برای تیم اصفهانی داشته و به ستاره این تیم شهرت یافته است، تا پایان وقت قانونی یک برد ارزشمند را کسب کرده بودند اما پنالتی دقایق پایانی حریف موجب شد تا برد را با تساوی عوض کنند.

در دیگر بازی این گروه دو تیم النصر امارات و لخویا قطر به دیدار یکدیگر رفتند که تیم اماراتی به پیروزی دو بر یک دست یافت.

با نتایج به دست آمده در این گروه، تیم سپاهان با چهار امتیاز صدرنشین شد تا برای صدرنشینی در پایان مسابقات مرحله گروهی و صعود به مرحله پلی‌آف امیدوار شود.

به گزارش فارس، به جز دیدار سپاهان برابر الاهلی عربستان، هفت دیدار دیگر هم در قاره آسیا برگزار شد که در گروه چهارم جایی که تیمهای پرسپولیس ایران، الهلال عربستان، الشباب امارات و الغرافه قطر حضور دارند، پس از پیروزی شش بر یک پرسپولیس برابر الشباب، الغرافه قطر در خانه با نتیجه سه بر سه برابر الهلال عربستان به تساوی دست یافت. با این نتیجه پرسپولیس با چهار امتیاز در صدر این گروه قرار گرفت و پس از نماینده ایران، الهلال عربستان با اختلاف دو امتیازی در رده دوم گروه چهارم ایستاد.

انتهای پیام/خ۲۰