بخشدار اروندکنار:
عطر ایثارگری زوج جوان را عقد آسمانی بست

خبرگزاری فارس: بخشدار اروندکنار گفت: عطر شهادت و ایثارگری زوج جوان را در یادمان والفجر 8 برای آغاز زندگی مشترک، عقد آسمانی بست.

خبرگزاری فارس: عطر ایثارگری زوج جوان را عقد آسمانی بست

لطیف حیایی اهوازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: اروندکنار هر ساله میزبان تعداد زیادی از کاروان‌های راهیان نور بوده و هست.

وی افزود: این منطقه به لحاظ جای دادن منطقه عملیاتی والفجر هشت در دل خود میزبان زوار و کاروان‌های راهیان نور است.

وی بیان کرد: سال گذشته نیز 620 هزار نفر از یادمان شهدای والفجر هشت دیدن کرده‌اند.

حیایی اهوازی خاطرنشان کرد: در همین راستا و با توجه به قداست خاک این منطقه عملیاتی، دو زوج در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس سفر کرده و پیمان زناشویی خود را در این مکان مقدس بستند.

وی با اشاره به اینکه بدین ترتیب آنها زندگی مشترک خود از کنار اروند رود آغاز کردند، افزود: هر ساله در چنین ایامی برخی زوج‌های جوان برای اینکه عطر ایثارگری در زندگیشان جاری شود زندگی مشترک خود را در جوار شهدای عملیات والفجر 8 آغاز می کنند.

بخشدار اروندکنار اضافه کرد: عملیات والفجر هشت در سال 1364 با رمز یا فاطمه‌الزهرا(س) منجر به فتح بندر و شهر فاو عراق شد. همچنین اروندکنار در 45 کیلومتری جنوب آبادان قرار دارد.

وی ادامه داد: منطقه عملیاتی والفجر هشت در کرانه غربی اروندرود و روبه روی شهر فاو عراق قرار دارد.

حیایی اهوازی در پایان چنین گفت: هم‌اینک گرو های زیادی از اعضای کارون های راهیان نور و میهمانان نوروزی در منطقه عملیاتی و الفجر8 حضور دارند.

انتهای پیام/خ۲۰