مسئول یادمان والفجر 8 اروندکنار خبر داد
برپایی نمایشگاه عکس بیداری اسلامی در یادمان والفجر 8

خبرگزاری فارس: مسئول یادمان والفجر هشت اروندکنار از برپایی نمایشگاه عکس بیداری اسلامی در یادمان والفجر هشت این منطقه خبر داد.

خبرگزاری فارس: برپایی نمایشگاه عکس بیداری اسلامی در یادمان والفجر 8

مرتضی شیروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: در سال جاری برای آشنایی هر چه بهتر کاروان‌های راهیان نور و استفاده از ظرفیت حضور آنها برای بازشناسایی وقایع جنگ تحمیلی، 15 راوی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی در منطقه عملیاتی والفجر، چگونگی طراحی و اجرای عملیات والفجر8 را برای حاضران روایت می‌کنند.

به گفته وی نخستین راوی زن نیز در مناطق عملیاتی جنوب خوزستان در اروندکنار نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس را برای خواهران بازدید کننده بیان می‌کند.

مسئول یادمان والفجر هشت اروندکنار ادامه داد: همچنین برپایی نمایشگاه عکس بیداری اسلامی در یادمان والفجر هشت اروندکنار از دیگر اقداماتی بوده که در راستای ارتقای سطح آگاهی زوار به این منطقه برگزار شده است.

وی اضافه کرد: نمایشگاه مذکور، همزمان با حضور گسترده کاروان‌های راهیان نور و مهمانان نوروزی از منطقه عملیاتی والفجر8 دایر شده است.

شیروی با اشاره به آثار ارائه شده در نمایشگاه مذکور خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه 100 تابلو عکس مرتبط با بیداری و قیام مردم کشور های بحرین، مصر، تونس و لیبی در قالب عکس در معرض دید عموم گذاشته شده است.

این مسئول در ادامه عنوان کرد: آثار نمایشگاه عکس بیداری اسلامی، الهام گرفته از قیام های مردمی در کشور های اسلامی منطقه است.

مسئول یادمان والفجر هشت اروندکنار اشاره کرد و اذعان داشت: این نمایشگاه تا پایان تعطیلات نوروزی برای بازدید عموم برپا خواهد بود.

وی در پایان متذکر شد: یادمان شهدای گمنام عملیات والفجر هشت روزانه میزبان هزاران نفر از کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور است.

انتهای پیام/ن۲۰