فرماندار آمل:
21 سازمان خیریه مردم‌نهاد در آمل فعالیت دارند

خبرگزاری فارس: فرماندار آمل گفت: 21 سازمان خیریه مردم‌نهاد در آمل فعالیت دارند.

خبرگزاری فارس: 21 سازمان خیریه مردم‌نهاد در آمل فعالیت دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، یدالله اکبرزاده صبح امروز در نشست مشترک کمیته امداد امام خمینی(ره) با سازمان‌ها و موسسات خیریه مردم نهاد این شهرستان که با حضور مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران برگزار شد، بیان داشت: در این شهرستان 21 سازمان خیریه مردم نهاد فعالیت دارند.

این مسئول افزود: این سازمان‌ها در راستای خیرخواهی و خیراندیشی برای محرومان جامعه گام برمی‌دارند که توانسته‌اند در کنار ادارات دولتی گره از کار مردم باز کنند.

اکبرزاده با اعلام اینکه سازمان‌های خیریه در عرصه نیکوکاری توانسته است در سطح استان سلامت ویژه‌ای را ایجاد کند، تصریح کرد: آمل در بخش موسسات خیریه سرآمد دیگر شهرستان‌های استان مازندران است و در ماه مبارک رمضان شاهد کمک‌های نیکوکاران هستیم.

وی با تاکید اینکه در ماه مبارک رمضان در این شهرستان گلریزان معلولان ذهنی، گلریزان زندانیان و آزادسازی خانواده‌های آبرومند برگزار می‌شود، یادآور شد: گلریزان بزرگ مجمع خیرین شهرستان در شب ولادت امام حسن مجتبی(ع)، گلریزان در بخش‌های دابودشت و لاریجان برای نیازمندان از دیگر اقدامات خیرخواهانه در این شهرستان است.

فرماندار آمل با اعلام اینکه خانواده‌های شهدا نیز در بین خیرین فعالیت زیادی دارند، خاطرنشان کرد: در بازدیدی که از خانواده‌های مستمند داشتیم افراد زیادی در شرایط بسیار سخت در حال گذران زندگی هستند که برخی از آنها حتی نان شب خود را ندارند.

اکبرزاده با اشاره به اینکه باید نگاه‌ها برای ایجاد اشتغال، کاهش فقر و محرومیت توسط سازمان‌ها باشد، تاکید کرد: باید سازمان‌ها در بحث نرم‌افزاری نیز همسو عمل کنند.

وی درباره اشتغالزایی در خانواده‌های نیازمند اذعان داشت: در بحث اشتغال خانواده‌های تحت حمایت نیز می‌توان گفت که وقتی مشغول به کار شدن آنها را می‌بینیم خیلی خوشحال می‌شویم که نه تنها نیاز روزمره خود را تامین می‌کنند بلکه تعدادی از افراد را نیز در کنار خود به کار گرفته‌اند.